Положення про проведення Міжнародного молодіжного огляду-конкурсу ARCHІVІSІON-2017

Організатори – компанія КНАУФ, Національна спілка архітекторів України за підтримки громадських, державних і приватних установ і організацій.

До участі запрошуються особи у віці до 35 років: архітектори, дизайнери, цивільні інженери, конструктори, фахівці суміжних професій, а також проектні групи.

Ціль огляду-конкурсу: виявити й відзначити із представлених робіт проекти (інтер’єрів, будинків і споруджень, територій), які найбільш точно й комплексно відображають якісне поліпшення середовища перебування шляхом його перетворення за допомогою технологічних рішень компанії KNAUF і партнерів конкурсу.

Основним завданням огляду-конкурсу є відповіді на питання:
— Чому необхідні перетворення простору?
— Як зробити середовище перебування комфортним?
— Як, застосовуючи передові будівельні матеріали й технології, досягти максимального естетичного, функціонального, економічного, соціального ефекту від реалізації проекту?

Тема огляду-конкурсу ARCHІVІSІON-2017: Перетворення простору в комфортне середовище.

Девіз огляду-конкурсу ARCHІVІSІON-2017: Від деталей до контекстів.

Об’єкти проектування: інтер’єри, будинки, споруди і їх комплекси, території з новою або зі сформованою забудовою.

Номінації огляду-конкурсу ARCHІVІSІON-2017:

Інтер’єр (проекти житлових, громадських і промислових приміщень; проекти реконструкції, реставрації).

Будинки та споруди (проекти котеджів й особняків, багатоквартирних будинків; проекти будинків і споруд освіти, культури, спорту, адміністративних, інших громадських будинків та споруд; торговельні комплекси, промислові будинки та споруди, заправні станції і т.д.).

Перетворення території (проекти груп будинків й/або споруд, ансамблів, кварталів; проекти ревалоризації, ревиталізації території, на якій перебуває група будинків, включаючи розвиток прилягаючих територій загального користування).

ARCHІNTEGRATІON (за результатами воркшопіов): перетворення середовища шляхом інтеграції проектних, технологічних, соціальних й інших рішень і принципів.

Заплановано проведення 2-х воркшопів цього року: в Одесі (20-23 червня 2017 р.) і Чернівцях (25-28 липня 2017 р.). Оргкомітет визначає координатора воркшопа, що разом з оргкомітетом запрошує туторів, формує команди (у т.ч. міждисциплінарні, від 5-ти до 7-и учасників) і визначає тему (пов’язану з конкретною локацією). Команди представляють проекти відповідно вимог до подачі й оформлення конкурсних робіт.

Невід’ємною частиною Фестивалю-конкурсу є семінари (для студентів і практикуючих архітекторів) по продуктах і системам КНАУФ і партнерів.

Журі

Журі в номінаціях Інтер’єр, Будинки й споруди й Перетворення території визначається оргкомітетом із провідних архітекторів, почесних гостей й організаторів у кількості 7 осіб.

Журі першого тура в номінації ARCHІNTEGRATІON формується з переможців конкурсу ARCHІVІSІON-2017 (по одному представнику від проекту-переможця в кожній номінації). У другому турі в журі додаються фіналісти номінації. Член журі не бере участь в оцінці проекту, у якому він брав участь. У другому турі члени журі, які представляють свої проекти, роблять публічну презентацію проекту.

Визначення переможців:

Журі розглядає представлені роботи двічі (два тури): перший розгляд формує short-lіst до 40-а фіналістів (до 10-ти в кожній номінації), друге (підсумкове) – визначає переможців. Підсумкове рішення журі оформляється у вигляді протоколу, у якому відзначаються результати голосування й розподіл нагород.

Регламент конкурсу 2017 року

Реєстрація конкурсного проекту відбувається шляхом оформлення заявки на сайті конкурсу.

Реєстрація (прийом заявок) – з 01 квітня – 5 жовтня 2017 року.

Останній строк прийняття робіт – 10 жовтня 2017 року.

Оповіщення результатів, виставка й церемонія нагородження – орієнтовно 19-20 жовтня 2017 року.

Офіційний сайт Фестивалю ARCHІVІSІON: www.archіvіsіon.com.ua

Записатися на семінар

Ми рекомендуємо попередньо записатися щоби ми моглі підготувати сидяче місця для Вас

Дякуємо!

Ваша заявка успішно прийнята.